Mamy wakacje! Na ten wyjątkowy czas Filia Nr 3 BPGK w Stanisławicach przygotowała szereg atrakcji. Zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach plenerowych pod hasłem „Bajki na trawie”. Zachęcamy również najmłodszych do udziału w naszym konkursie plastyczny „Wakacje z książką” (regulamin konkursu).
Wychodząc naprzeciw swoim czytelnikom w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, biblioteka wprowadziła szereg działań on-line. W ramach cyklu „Spotkania z książką” publikowane są recenzje książek. Zapraszamy również na spotkanie zatytułowane „Zabierz książkę na wakacje”. Wybrane i polecane książki są w sam raz na letni odpoczynek. W każdy czwartek prezentowany jest cykl inspiracji czytelniczych „Zdalnie, nie tylko lokalnie”. Odnośniki do darmowych e-booków, audiobooków i innych materiałów literackich: spotkań autorskich. Wycieczki on-line oraz ciekawostki ze świata kulturalno-literackiego.
Aby umilić najmłodszym czas wakacji, zapraszam dzieci na „Czytanie na ekranie”. 
Każdy tydzień ma inną ofertę tematyczną. Sporą popularnością cieszy się dzień z zagadką czyli środowa „Łamigłowa” polegającą na odgadnięciu tytułu lub głównego bohatera bajki.
Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszego fanpage na Facebooku.

 

Ch-D. D.

 

Plener wakacje 2020

 

konkurs wakacje 2020