logo


Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice 

im. ks. Franciszka Siarczyńskiego 
BIBLIOTEKA POWIATOWA dla POWIATU KOZIENICKIEGO

 

mod_koha


SZUKAJ W ZBIORACH BIBLIOTEKI

          W dniach 30 maja – 7 czerwca 2020 roku obchodziliśmy XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom o Zwierzętach w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.
          Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice Filia Nr 1 jak co roku włączyła się w akcję, tym razem z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju Tydzień Czytania zorganizowaliśmy w przestrzeni wirtualnej.
          Tematem przewodnim tegorocznego Tygodnia Czytania były zwierzęta. Przygotowaliśmy dla Was krótkie filmy zachęcające do regularnego czytania dzieciom. Wybrane utwory o zwierzętach przeczytali bibliotekarz Barbara Pastuszka, pisarki Jelena Jasek i Maria Komsta, lekarze weterynarii Magdalena i Mateusz Ziębińscy, panie z Klubu Miłośników Robótek Ręcznych „Niteczka” Władysława Drachal i Wanda Laskowska. Nasi najmłodsi czytelnicy także włączyli się w akcję, pokazali nam swoje zwierzątka domowe.
          Pamiętajmy, że warto czytać Dzieciom. Czytajmy dzieciom 20 minut dziennie. Codziennie! Przez cały rok! Czytanie książek to świetny sposób na relaks. Podróż w świat wyobraźni daje ukojenie i przynosi mnóstwo radości.

 

B.P.

 

 

cala polska czyta dzieciom 2020 podsumowanie

 

 

 

jelena jase...
jelena jasek jelena jasek
maria komst...
maria komsta maria komsta
weterynarze
weterynarze weterynarze
niteczki
niteczki niteczki

Spearhead Facebook Like Button.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button