logo


Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice 

im. ks. Franciszka Siarczyńskiego 
BIBLIOTEKA POWIATOWA dla POWIATU KOZIENICKIEGO

 

mod_koha


SZUKAJ W ZBIORACH BIBLIOTEKI

 

Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice oraz Kozienicki Dom Kultury zapraszają na spotkanie z Szymonem Hołownią, dnia 9 czerwca 2016 r. o godz. 18.00 w sali kinowej Kozienickiego Centrum Kulturalno-Artystycznego, ul. Warszawska 29.

Bezpłatne zaproszenia można odbierać w Bibliotece Głównej przy ul. Jana Kochanowskiego, Punkcie Informacji Turystycznej w CKA oraz w Mediatece.

 

szymon holownia2016

 

 

Szymon Hołownia - dziennikarz, publicysta, pisarz. Stale współpracuje z telewizją TVN, gdzie razem z Marcinem Prokopem prowadzi programy Mam Talent! i Mamy Cię!
Jest felietonistą miesięcznika „Pani”, prowadzi bloga SzymonHolownia.com. Laureat nagród dziennikarskich (m.in. Grand Press, Ślad, Wiktor, Ostre Pióro). Autor i współautor 11 książek z dziedziny popteologii i spraw społecznych.
Założył dwie fundacje. Fundacja Kasisi wspiera dom dziecka dla ponad 200 sierot w Kasisi w Zambii (www.fundacjakasisi.pl).
Druga fundacja, Dobra Fabryka, finansuje działalność jedynego hospicjum w Rwandzie oraz wiejskiego szpitala i ośrodka dożywiania dzieci z chorobą głodową w Kongu (www.dobrafabryka.pl).

 

 

 

Spearhead Facebook Like Button.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button