logo


Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice 

im. ks. Franciszka Siarczyńskiego 
BIBLIOTEKA POWIATOWA dla POWIATU KOZIENICKIEGO

 

mod_koha


SZUKAJ W ZBIORACH BIBLIOTEKI


           Miło nam zakomunikować, że dzięki inicjatywie oddolnej grupy nieformalnej pn. Pracownia Orange Ryczywół, składającej się z bibliotekarek i wolontariuszy, otrzymaliśmy dotację na realizację projektu „Baśniowy ryneczek”. Projekt zostanie dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „Mazowsze Lokalnie uruchamia energię społeczną” realizowanego przez Stowarzyszenie Europa i My, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie SOKIAL.
          Projekt będzie polegał na aranżowaniu w przestrzeni publicznej zajęć plenerowych, integrujących mieszkańców Ryczywołu. W ramach zadania zostaną zakupione niezbędne materiały do zabaw animacyjnych i gry plenerowe. Podczas wakacji, będziemy spotykać się we wspólnej przestrzeni wiejskiej (rynek, plac zabaw), podczas kreatywnych zajęć, ciesząc się możliwością spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.
          Zajęcia będą polegały na  rywalizacji w gry plenerowe, interpretowaniu literatury dziecięcej, malowaniu buziek, projektowaniu tatuaży, grywalizacji oraz konkursach. Na zakończenie wakacji zorganizowana zostanie wystawa ilustracji bajkowych, a na podsumowanie projektu, wycieczka.

          Partnerami projektu są : Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice, Fundacja Orange, Sołectwo Ryczywół.

          Wszelkie informacje w Filii nr 6 BPGK w Ryczywole. Zapraszamy!

 

baśniowy ryneczek

 

 

mazowsze lokalnie logo

 

 

 

Spearhead Facebook Like Button.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button