logo


Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice 

im. ks. Franciszka Siarczyńskiego 
BIBLIOTEKA POWIATOWA dla POWIATU KOZIENICKIEGO

 

mod_koha


SZUKAJ W ZBIORACH BIBLIOTEKI

Spotkanie Autorskie z Karoliną Wilczyńską


Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarką Karoliną Wilczyńską, dnia 14 maja 2018 r. o godz. 17.30 w siedzibie Biblioteki Głównej (ul. J. Kochanowskiego 22).

 

karolina wilczynska 2018

 

 

 

Karolina Wilczyńska (ur. 1973 r.)
Kobieta ze wszystkimi zaletami i wadami swojej płci: wrażliwa, emocjonalna i romantyczna, ale bywa też kapryśna, złośliwa i bezwzględna. Wierzy w przeznaczenie i miłość, a że jest uparta - mimo różnych doświadczeń nadal ufa w ludzką szczerość i własną intuicję. Pisze o tym, co jej zdaniem ma największe znaczenie w życiu – o uczuciach – nie bojąc się nawet tych najskrytszych i najtrudniejszych. Bo najważniejszy jest dla niej człowiek i jego emocje. Prawie najważniejszy. Zaraz po miłości.
Jest trenerką, terapeutką i wykładowcą uniwersyteckim. Posiada dar nieograniczonego rozciągania czasu i dzięki temu w wolnych chwilach haftuje, ozdabia przedmioty techniką decoupage’u i tworzy biżuterię, rozmyślając przy tym o rzeczach ważnych i błahych. Z tych rozmyślań powstają historie, które potem opisuje.
Uwielbia słoneczniki i bursztyny, nie znosi chamstwa, bezmyślności i braku tolerancji. Przez świat podąża z nieustającą wiarą w dobro i sprawiedliwość, znosząc z godnością spotkania z mniej sympatyczną częścią ludzkości. Stara się zachować jak najwięcej z dziecięcej części swojej natury, dzięki czemu ma nadzieję nie stać się obojętną na los innych. Idzie przez życie w szpilkach, glanach lub boso -  zależnie od tego, kogo i co spodziewa się spotkać.

Autorka powieści:  Performens (2006), Ta druga (2011), Anielski kokon (2013), Jeszcze raz, Nataszo (2014), Ja, kochanka (2016), Dasz radę, Nataszo (2016), Właśnie dziś, właśnie teraz (2017) oraz bestsellerowego cyklu Stacja Jagodno i Rok na Kwiatowej.

 

źródło: http://www.karolinawilczynska.eu/o-mnie/

Spearhead Facebook Like Button.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button