logo


Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice 

im. ks. Franciszka Siarczyńskiego 
BIBLIOTEKA POWIATOWA dla POWIATU KOZIENICKIEGO

 

mod_koha


SZUKAJ W ZBIORACH BIBLIOTEKI


Drogi czytelniku! Czytasz książki, ale nie lubisz dźwigać ciężarów? Mamy dla Ciebie propozycję! Wystarczy, że przyjdziesz do nas po bezpłatny kod do cyfrowej wypożyczalni Legimi, a tysiące książek znajdzie się w Twoim smartfonie.

Jesteś studentem, uczniem, a może osobą lubiącą zdobywać nowe wiadomości i poszerzać swoją wiedzę? Zobacz jak działa innowacyjny system elektronicznego wypożyczania międzybibliotecznego ACADEMICA. Przyjdź do biblioteki by bezpłatnie czytać kilkaset najnowszych książek i czasopism naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy.

LEGIMI – w kozienickej Bibliotece

• Czyli bezpłatny dostęp do największej wypożyczalni e-booków bez limitu.
• Czytanie bez stałego połączenia z Internetem!
• Codziennie nowe tytuły!, obecnie ponad 60.000.

- Zapewnia Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice, która z początkiem 2020 r. umożliwiła swoim czytelnikom bezpłatne korzystanie z cyfrowej wypożyczalni Legimi. Platforma Legimi oferuje możliwość wypożyczania e- książek, które czytać można na komputerze, smartfonie, tablecie lub e-czytnikach.
- Aby skorzystać wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.legimi.pl/mazowieckie/ , podać uzyskany w bibliotece kod i zaakceptować Regulamin.
- Kody uprawniające do zarejestrowania się w Legimi i korzystania z jej zasobów dostępne są
w każdej placówce Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice (aż do ich wyczerpania). Każdy kod upoważnia do 30-dniowego, bezpłatnego dostępu do zasobów wirtualnej wypożyczalni.
Po miesiącu korzystania można w swojej Bibliotece uzyskać nowy kod, na kolejny miesięczny okres.
- Po założeniu konta na platformie LEGIMI wystarczy pobrać darmową aplikację w systemie Android lub IOS ze sklepu Google Play, Apple AppStore, Windows Store.
- Po wybraniu książek na "wirtualną półkę", czytać można już offline, bez konieczności podłączenia urządzenia do Internetu (ważne aby nasze urządzenie posiadało wystarczającą ilość wolnej pamięci).

Bardzo ważne: liczba kodów jest ograniczona!

Uwaga! Czytelnicy z nieuregulowanymi zobowiązaniami finansowymi wobec Biblioteki mogą otrzymać kod dostępu do Legimi pod warunkiem uiszczenia należnych opłat.

 

ACADEMICA - w kozienickiej Bibliotece

Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna ACADEMICA jest innowacyjnym narzędziem pozwalającym na udostępnienie w bibliotekach naukowych i publicznych na terenie całego kraju kilkuset tysięcy publikacji naukowych. Dzięki systemowi elektronicznych wypożyczeń międzybibliotecznych użytkownicy bibliotek mają możliwość natychmiastowego dostępu do współczesnych publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy z poszanowaniem zapisów prawa autorskiego.
ACDAEMICA to cyfrowa wypożyczalnia powstała z myślą o ułatwieniu dostępu do zasobów naukowych. Tym samym oferta edukacyjna bibliotek (w tym również Biblioteki w Kozienicach) została powiększona oferując swoim czytelnikom dostęp do tysięcy publikacji naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy. Znajdziemy tu podręczniki akademickie, publikacje naukowe, monografie, skrypty, czasopisma naukowe. Jest to bardzo przydatne narzędzie do poszukiwań publikacji dla naukowców, studentów, badaczy, historyków i innych zainteresowanych osób, które mogą korzystać z tej usługi bezpłatnie.

Zapraszamy do korzystania z cyfrowej wypożyczalni. Czytelniku sprawdź jak ogromne możliwości wyszukiwania i dostępu do wiedzy daje ACADEMICA!

Chcąc dowiedzieć się więcej wejdź na stronę: https://academica.edu.pl/

 

legimi academika

 

legimi ulotka

 

 

 

Spearhead Facebook Like Button.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button