Drogi czytelniku! Czytasz książki, ale nie lubisz dźwigać ciężarów? Mamy dla Ciebie propozycję! Wystarczy, że przyjdziesz lub zadzwonisz do nas po bezpłatny kod do cyfrowej wypożyczalni Legimi, a tysiące książek znajdzie się w Twoim smartfonie.

LEGIMI – w kozienickej Bibliotece

Czyli bezpłatny dostęp do największej wypożyczalni e-booków bez limitu.
Czytanie bez stałego połączenia z Internetem!
Codziennie nowe tytuły!, obecnie ponad 60.000.

- Zapewnia Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice, która z początkiem 2020 r. umożliwiła swoim czytelnikom bezpłatne korzystanie z cyfrowej wypożyczalni Legimi. Platforma Legimi oferuje możliwość wypożyczania e- książek, które czytać można na komputerze, smartfonie, tablecie lub e-czytnikach.
- Aby skorzystać wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.legimi.pl/mazowieckie/ , podać uzyskany w bibliotece kod i zaakceptować Regulamin.
- Kody uprawniające do zarejestrowania się w Legimi i korzystania z jej zasobów dostępne są w każdej placówce Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice (teraz większa ilość kodów!). Każdy kod upoważnia do 30-dniowego, bezpłatnego dostępu do zasobów wirtualnej wypożyczalni.
Po miesiącu korzystania można w swojej Bibliotece uzyskać nowy kod, na kolejny miesięczny okres.
- Po założeniu konta na platformie LEGIMI wystarczy pobrać darmową aplikację w systemie Android lub IOS ze sklepu Google Play, Apple AppStore, Windows Store.
- Po wybraniu książek na "wirtualną półkę", czytać można już offline, bez konieczności podłączenia urządzenia do Internetu (ważne aby nasze urządzenie posiadało wystarczającą ilość wolnej pamięci).