logo


Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice 

im. ks. Franciszka Siarczyńskiego 
BIBLIOTEKA POWIATOWA dla POWIATU KOZIENICKIEGO

 

mod_koha


SZUKAJ W ZBIORACH BIBLIOTEKI

Mediateka

Mediateka - Filia nr 8
ul. Warszawska 29
tel. (048) 366-25-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fanpage na facebooku

Godziny pracy:

Poniedziałek – piątek  9:00 – 19:00
Sobota    10:00 – 18:00

Obsługa:

Agnieszka Dziuba – starszy kustosz – Kierownik Mediateki
Sylwia Kuczyńska – starszy bibliotekarz
Eliza Sygocka - starszy bibliotekarz


Mediateka jest otwarta dla czytelników od października 2015 roku, będąc pierwszą multimedialną biblioteką w powiecie kozienickim, posługującą się najnowszymi technologiami.

Mediateka zapewnia bezpłatny dostęp do Internetu i WI-FI (komputery, laptopy, tablety, czytniki e-booków), najlepsze profesjonalne kursy językowe i specjalistyczne oraz przyjazną przestrzeń, sprzyjającą rozwojowi!

Czekają na państwa audiobooki, płyty z nowościami i klasyką filmową, komiksy, a także ulubione tytuły prasowe i kolorowe czasopisma w wersji tradycyjnej i elektronicznej! Oferujemy dostęp do elektronicznej bazy książek – Ibuk Libra.

Naszym celem jest stworzenie przyjaznej przestrzeni wymiany myśli i poglądów, gdzie młodzi ludzie mogą realizować ważne dla nich projekty, a także pogłębiać swoje zainteresowania i pasje! Przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu i społecznemu osób starszych, organizując dla nich kursy z obsługi komputera i Internetu.

Mediateka to nie tylko nowoczesne i modne w Kozienicach miejsce – to przede wszystkim ludzie. Wykwalifikowana, doświadczona, otwarta i przyjazna kadra bibliotekarzy i pedagogów. Jesteśmy dla Was każdego dnia oprócz świąt.