logo


Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice 

im. ks. Franciszka Siarczyńskiego 
BIBLIOTEKA POWIATOWA dla POWIATU KOZIENICKIEGO

 

mod_koha


SZUKAJ W ZBIORACH BIBLIOTEKI

IBUK Libra - możesz czytać gdzie chcesz i jak chcesz

ibuk libra

 

IBUK Libra to wirtualna czytelnia Wydawnictwa Naukowego PWN dla instytucji, z całodobowym dostępem do publikacji z różnych dziedzin. Każdy użytkownik ma do dyspozycji zaawansowane narzędzia pracy z tekstem, m. in.: zaznaczanie fragmentów, tworzenie notatek, tagowanie, bezpośrednie powiązanie zagadnień i treści książek ze słownikami i encyklopediami PWN.

Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice im. ks. Franciszka Siarczyńskiego oferuje bezpłatny dostęp do wybranych publikacji na platformie książek elektronicznych IBUK Libra.

Dla naszych czytelników obecnie dostępne jest 1247 e-booków. W przyszłości ich liczba będzie wzrastać. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać we wszystkich placówkach Biblioteki. W Mediatece Filii nr 8 BPGK można skorzystać z Amazon Kindle - czytników e-booków.

 

Zastosowana w IBUK Libra aplikacja do czytania książek myIBUK działa w oknie przeglądarki. Nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. Aplikacja umożliwia logowanie się kontem na Facebook oraz Google, a także pozwala na udostępnianie notatek i fragmentów innym użytkownikom tych serwisów.

 

Platforma IBUK Libra

  

Dołącz do IBUK Libra – rejestracja i logowanie dla posiadaczy kodów PIN oraz jak dodać kod PIN

 

Funkcje platformy IBUK Libra

 

Osobista półka myIBUK

 

Pomoc w korzystaniu z serwisu