logo


Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice 

im. ks. Franciszka Siarczyńskiego 
BIBLIOTEKA POWIATOWA dla POWIATU KOZIENICKIEGO

 

mod_koha


SZUKAJ W ZBIORACH BIBLIOTEKI

VIII Powiatowy Rajd Rowerowy „Śladami Historii"

 

VIII rajd powiatowy 2018

 

Starostwo Powiatowe w Kozienicach serdecznie zaprasza na VIII Powiatowy Rajd Rowerowy „Śladami Historii",  który odbędzie się 26 maja 2018 r.

75-kilometrowa trasa tegorocznej edycji będzie wiodła poprzez środkowe tereny powiatu kozienickiego oraz południowe tereny powiatu garwolińskiego (gmina Maciejowice, gmina Sobolew). Tak zaplanowana trasa pozwoli nie tylko na kontemplację nadwiślańskiej przyrody, ale także na odwiedzenie zabytków sakralnych, miejsc przesyconych historią i okupionych krwią bohaterów oraz poznanie kościuszkowskich Maciejowic. Na trasie czeka  bowiem m.in. rynek w Maciejowicach, Kopiec Kościuszki w Krępie, czy Stadnina Koni w Kozienicach.Trasa: Kozienice – Opatkowice – Nowa Wieś – Świerże Górne – Antoniówka Świerżowska – Oblin – Maciejowice – Podzamcze – Oronne – Nowa Krępa – Ksawerynów – Samogoszcz – Podstolice – Antoniówka Świerżowska – Świerże Górne – Nowa Wieś – Opatkowice - Kozienice
W rajdzie może wziąć udział maksymalnie 60 osób, w związku z czym liczy się kolejność zgłoszeń.
Organizatorzy proszą o zapoznanie się z REGULAMINEM Rajdu i KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ. Wypełnioną kartę zgłoszeń należy dostarczyć do Wydziału Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego w Kozienicach, pok. nr. 12, ul. Kochanowskiego 15 w terminie od 10 maja do wyczerpania limitu miejsc.

 

REGULAMIN

KLAUZULA INFORMACYJNA

KARTA ZGŁOSZENIA

 

Spearhead Facebook Like Button.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button