logo


Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice 

im. ks. Franciszka Siarczyńskiego 
BIBLIOTEKA POWIATOWA dla POWIATU KOZIENICKIEGO

 

mod_koha


SZUKAJ W ZBIORACH BIBLIOTEKI

 

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie, Gmina Kozienice oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 20-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego zapraszają na koncert „Mazowsze w sercu Niepodległej”, który odbędzie się w dniu 11 października 2018 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). 
UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki, do pobrania - do 4 sztuk dla jednej osoby - od godz. 13.00 dnia 5 października 2018 r. do wyczerpania limitu miejsc, w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

 

 

mazowsze dla niepodleglej 2018

 

 

„Mazowsze w sercu Niepodległej”

Cykl koncertów pod wspólną nazwą „Mazowsze w sercu Niepodległej” gości w ponad 20 miejscowościach na całym Mazowszu. W programie znajdują się najpiękniejsze, najbardziej charakterystyczne i znaczące dla ostatnich 100 lat utwory polskiej literatury muzycznej, a także fragmenty utworów literackich.

Koncert wyreżyserował Tomasz Gęsikowski, aktor filmowy i teatralny, który jednocześnie poprowadzi wydarzenie. Kierownictwo muzyczne nad projektem objął kompozytor, aranżer, obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad 70 lat – Zbigniew Rymarz. W koncercie wystąpią: Tomasz Gęsikowski, Izabela Bukowska-Chądzyńska, Stanisław Górka, Wojciech Machnicki i Artur Gotz. Towarzyszyć im będzie Zespół Muzyczny.

Ilość koncertów symbolizuje 20 lat samorządu województwa w obecnym jego kształcie administracyjnym, zaś godzina 18, inspirowana jest datą odzyskania niepodległości i jej setnym jubileuszem – 1918 – 2018.

20 koncertów i 20 różnych lokalizacji! Liczymy na Państwa obecność!

Cykl koncertów pod honorowym patronatem Pana Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego.

 

Spearhead Facebook Like Button.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button