logo


Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice 

im. ks. Franciszka Siarczyńskiego 
BIBLIOTEKA POWIATOWA dla POWIATU KOZIENICKIEGO

 

mod_koha


SZUKAJ W ZBIORACH BIBLIOTEKI


Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Dnia Wiosny” i „Dnia Św. Patryka”, zaprasza na koncert Zespołu Stonehenge, który odbędzie się w dniu 21 marca 2019 r. (czwartek) o godz. 17.30 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Wstęp wolny!

UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki, do pobrania - do 4 sztuk dla jednej osoby - od godz. 13.00 dnia 16 marca 2019 r. do wyczerpania limitu miejsc, w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

 

dzien wiosny koncert2019

 

Zespół STONEHENGE

Zespół gra muzykę irlandzką i szkocką. Zdobył już uznanie branży muzycznej oraz przychylność publiczności, która nigdy jeszcze nie zawiodła i zawsze wiernie towarzyszy, sprawiając, że to, co artyści robią ma sens.

Niesamowita atmosfera z celtycką nutą w tle, sprawi, że uczestnicy poczują niezwykłą aurę i ładunek energetyczny, jakie niesie ze sobą coraz bardziej w Polsce popularna muzyka irlandzka.

To może być niepowtarzalna okazja, by spotkać na żywo „facetów w spódnicach”, gdyż jako jedyny tego typu zespół w Polsce gra w szkockich strojach narodowych – kiltach.

 

źródło: https://dkkozienice.pl/

Spearhead Facebook Like Button.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button