Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Dzięki współpracy konsorcjum mazowieckich bibliotek publicznych z serwisem Legimi – polską wypożyczalnią książek elektronicznych – czytelnicy mają do dyspozycji katalog ponad 60 000 e-booków. W zróżnicowanej ofercie odpowiednie dla siebie tytuły znajdzie każdy – zarówno miłośnik prozy, jak i poezji, wielbiciel literatury polskiej i zagranicznej, popularnej i niszowej, fikcjonalnej, faktu oraz naukowej. 

Zasady korzystana z e-booków Legimi:

  1. Możliwość wypożyczania mają wyłącznie posiadacze ważnych kart bibliotecznych bibliotek wchodzących w skład konsorcjum mazowieckich bibliotek publicznych. Listę bibliotek prezentujemy poniżej.
  2. W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępowego należy udać się osobiście do jednej z bibliotek wymienionej na liście (z ważną kartą czytelnika). Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie www.legimi.pl/mazowieckie Następnie książki wypożyczyć i pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi.
  3. Kod uprawnia do bezpłatnego korzystania z serwisu Legimi do końca danego miesiąca. Jeśli Czytelnik nie aktywuje pobranego w Bibliotece kodu do ostatniego dnia miesiąca kod ten wygasa
  4. Liczba kodów jest ograniczona. W ramach zamówionego przez konsorcjum bibliotek limitu stron do przeczytania każdy czytelnik wypożyczyć może dowolną liczbę książek. Jeśli czytelnik otrzymuje komunikat o przekroczeniu limitu, oznacza to, że wyczerpała się pula stron dla całej placówki.
  5. Wypożyczone ebooki można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na 2 urządzeniach.
  6. Pytania w sprawach technicznych lub związanych z katalogiem należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zakup kodów na 2021 rok został sfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego
logotypclaim czerony pl 3

Szukaj na stronie