Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Drodzy Czytelnicy!

Biblioteka im. H. Rudnickiej od 1 września 2020 r. otwarta w następujących godzinach:

Poniedziałki, środy, piątki: 14.00-19.00

Wtorki, czwartki: 10.00-15.00

Można korzystać z księgozbioru dla dzieci i młodzieży w wolnym dostępie, czytać książki na miejscu, a także wypożyczać je do domu.

Przypominamy, że działa usługa książka na telefon. Książki dla dorosłych zamawiać można cały tydzień mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 22 869 05 35. Zamówienia są realizowane w każdy czwartek, książki trzeba odbierać osobiście z biblioteki.

Aby skorzystać z biblioteki, należy zasłonić usta i nos, przed wejściem do wypożyczalni zdezynfekować ręce przygotowanym płynem. Należy zachować 1,5 metra odstępu.

Przygotowane zostały krzesła w holu, który pełni rolę poczekalni. W pomieszczeniu wypożyczalni może przebywać 1 osoba dorosła, pozostali czytelnicy mają możliwość poczekać na swą kolej w holu. W czytelni przygotowane zostały miejsca dla czytelników, chcących skorzystać z książek na miejscu, z odpowiednim odstępem.

Przypominamy także o możliwości korzystania z naszego ogrodu. W godzinach pracy biblioteki można pracować, odbywać spotkania, a także relaksować się w ogrodzie, gdzie czekają na Państwa leżaki, meble ogrodowe oraz namiot. Nie jest konieczna wcześniejsza rezerwacja. Trzeba tylko zgłosić swą chęć skorzystania z ogrodu w momencie pojawienia się w bibliotece.

Dokładamy wszelkich starań, aby bezpieczeństwo czytelników oraz pracowników biblioteki było zachowane, ale czytelnicy odwiedzają ją na własną odpowiedzialność.

Szukaj na stronie