Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Zapraszamy Czytelników niewidzących i słabowidzących do korzystania z zasobów Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego, która gromadzi literaturę polską i zagraniczną dotyczącą różnych aspektów pracy, zarówno na płaszczyźnie ekonomicznej, jak i prawnej📚📖. Nasze zasoby obejmują publikacje z zakresu:


📌socjologia i psychologia pracy
📌organizacja pracy i zarządzanie
📌zatrudnienie i kształcenie kadr
📌płace i wynagrodzenia
📌prawo pracy
📌statystyka pracy
📌ubezpieczenia społeczne
📌warunki bytu ludności
📌związki zawodowe i samorządy pracownicze
📌bhp i niepełnosprawność.

Czytanie umożliwi urządzenie lektorskie ClearReader + 💻🎧

ClearReader+ jest to wielofunkcyjne, przenośne, proste w obsłudze urządzenie lektorskie, które za pomocą kamery, umieszczonej na składanym ramieniu, w ciągu kilku sekund skanuje dowolne teksty, a następnie odczytuje je naturalnie brzmiącym głosem syntetycznym. ClearReader+ jest w stanie rozróżnić cztery języki i przetwarzać polski, angielski, niemiecki oraz francuski tekst. Wbudowane głośniki zapewniają wysokiej jakości dźwięk, natomiast po podłączeniu słuchawek użytkownik zyskuje możliwość dyskretnego odsłuchiwania skanowanych tekstów. Dużym plusem tego urządzenia jest łatwość sterowania funkcjami, przy czym jego obsługę dokonuje się w sposób intuicyjny przy użyciu dużych, wygodnych przycisków.

Zapraszamy do przejrzenia katalogu online: https://www.gbpizs.gov.pl/, a następnie odwiedzenia Biblioteki na ulicy Zabranieckiej 8L (Warszawa-Targówek)

Szukaj na stronie