Godziny pracy

 

pon.-pt. 10.00-21.00

sob. 10.00-15.00

ndz. 10.00-14.00

 

Więcej

 

 

logo FE Infrastruktura i Srodowisko UE EFRR

Projekt Przebudowa Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Etap II został sfinansowany przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, oraz przez Województwo Mazowieckie (w ramach wkładu własnego).

bajka przez pokoleniaSerdecznie zapraszamy na spotkania promujące książkę pt. „Z bajką przez pokolenia” do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 12 oraz Naszego Klubu.
Bajki napisali i zilustrowali mieszkańcy Targówka podczas warsztatów pisarskich i ilustratorskich prowadzonych pod okiem doświadczonego twórcy lokalnego - pani Agnieszki Kazały, pisarki i graficzki. Warsztaty prowadzone były na obszarze Targówka Mieszkaniowego, terenie zielonym wokół oraz w pomieszczeniach klubu osiedlowego Nasz Klub przy ul. Zamiejskiej 1.

Warsztaty pisarskie i literackie oraz wydanie książki zrealizowane zostało przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy współudziale Naszego Klubu Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej  w ramach projektu finansowanego z Funduszu Animacji Kultury pt. „Z bajką przez pokolenia”.

BW

 


logo legimi


 

Kontakt

Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy
Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego
ul. Koszykowa 26/28
00-950 Warszawa, skr. poczt. 365
Logo Jak Dojade.pl     Jak dojadę?
Wskazówki dojazdu dostępne w serwisie jakdojade.pl
Informacje: tel. 22 628 31 38
info@koszykowa.pl