Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Uprzejmie informujemy, że w naszej Bibliotece uruchomiony został system biblioteczny ALMA połączony z wyszukiwarką Primo.  Jest to najnowocześniejsze rozwiązanie, dzięki któremu będą Państwo mogli sprawnie i szybko przeszukiwać zasoby wszystkich bibliotek użytkujących ten system. Ponadto do Państwa dyspozycji jest uproszczony i ulepszony interfejs, który ułatwia korzystanie z oferty Biblioteki. Serdecznie zapraszamy do poznawania nowego systemu.

 

W przyszłości planowane jest podłączenie do systemu kolejnych dużych bibliotek publicznych, akademickich i naukowych. Wszystkie placówki podejmą pracę w jednym środowisku katalogowym, dzięki czemu ich czytelnicy otrzymają jak najszerszy dostęp do szybkiej i ujednoliconej informacji o zbiorach bibliotecznych zlokalizowanych na terenie całej Polski.  

 

W związku powyższymi zmianami podczas Państwa wizyty w Bibliotece prosimy o skontaktowanie się z bibliotekarzami w celu aktualizacji danych osobowych. Korzystanie z konta czytelnika będzie możliwe po zresetowaniu hasła dostępu – szczegółowa instrukcja dostępna jest tutaj: https://www.koszykowa.pl/files/pierwsze_logowanie_alma.pdf

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025. Priorytet 1. Poprawa oferty bibliotek publicznych, Kierunek Interwencji 1.2. Budowa ogólnokrajowej sieci bibliotecznej poprzez zintegrowany system zarządzania zasobami bibliotek.

 

logotypy

Szukaj na stronie