Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Inwestycje Mazowsza

Dokumentacja przedprojektowa dla Biblioteki im. Haliny Rudnickiej

 • Kwota wsparcia
  28 659,00 zł
 • Data realizacji
  2019
 • Status
  Zakończona

Inwestycja obejmowała wykonanie dokumentacji przedprojektowej dla oddziału Biblioteki Głównej przy ul. Sułkowskiego 26 w Warszawie. Zakres zadania był następujący:

 • Wykonanie dokumentacji przedprojektowej dla budynku ul. Sułkowskiego 26, zawierającego: projekt zagospodarowania terenu wraz z opisem; projekt architektoniczo-budowlany wraz z opisem; określenie warunków ochrony pożarowej;
 • Wykonanie ekspertyzy konstrukcyjnej;
 • Wykonanie ekspertyzy technicznej stanu ochrony przeciwpożarowej.

Inwestycja przyczyniła się do zdefiniowania sytuacji budynku przy ul. Sułkowskiego 26, w którym mieści się oddział Biblioteka im. H. Rudnickiej, wraz z wypożyczalniami i czytelniami dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych czytelników, zarówno pod względem konstrukcyjnym (budynek z lat 50. XX wieku), jak i bezpieczeństwa pożarowego oraz zgodności z przepisami techniczno-budowlanymi. Zadanie umożliwi zaplanowanie i podjęcie niezbędnych prac modernizacyjnych dla całego budynku, które w znacznym stopniu wyeliminują istniejące niezgodności z przepisami prawa i zagrożenia w zakresie budowlanym, a także pożarowym. W dalszej perspektywie prace modernizacyjne umożliwią także dostępność oferty oddziału Biblioteki Głównej osobom niepełnosprawnym.

Szukaj na stronie